Transformers Serisi 10 Yıl Daha Devam Edecek

2
1889
Transformers Serisi Devam Edecek

10 yıl daha Transformers serisi görmek mi istiyordunuz? İstediğiniz gerçek olmuş durumda. Dört filmin de yönetmeni Michael Bay‘in seriyi tadında bırakmasını beklerken 5,6,7,8. filmlerin çekimlerine başlayacağı duyurusu filmin hakları elinde bulunan Hasbro’dan geldi. 2016 yılının Haziran ayında beşinci filmin hazırlıklarına başlayacak olan Michael Bay ve yapımcı ekibindeki Andrew Barrer ile Gabriel Ferrari gelecek filmde Cybertron gezegenin daha derinliklerine inip herşeyi açığa çıkarmayı planladıklarını da ekledi.

Geçen sene vizyona giren Transformers: Kayıp Çağ, oyuncu kadrosunun değişmesiyle iyi bir adım atmış sanılırken tam tersi olunca film senaryosuyla ve genel akışı ile izleyicileri etkileyememişti. Yinede kazandıkları milyar dolarlarla daha fazlasını yapmak isteyen ekip bakalım gelecek filmlerde kimleri yönetmen koltuğuna getirecek.

2 YORUMLAR

  1. İzlemedem fakat 1 den başlayıp izlemek lazım mı sizce? Genelde 1. filmi güzel olanlar 2 de bozuyorlar bu 8 e kadar devam demiş ama sizce izlenmeli mi?

    • Seri olarak devam eden filmler genellikle bozmaya başlarlar lakin arada mükemmel denebilecek serilerde vardır örnek vermek istersek; Lotr, Star Wars, Batman üçlemesi ve daha niceleri. Transformers bu listeye giremez ama yinede etkileyici ve güzel bir seri oldugu için izlenebilir tabiki

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz