Johnny Depp Hakkında Muhtemelen Bilmediğiniz 12 Şaşırtıcı Madde

8
5201
Johnny Depp Hakkında Bilmedikleriniz

Her filminde performansının üstüne koyan, her rolünde üstün yeteneği ile insanların kalbine işlemeyi başarmış bir isim. Hollywood’un altın çocuğu Johnny Depp hakkında belki de şu ana kadar duymadığınız bilgiler.

 

1. Ailesinin mütevazi insanlar olması

Johnny Depp

İnşaat mühendisi babası, garson annesi ve 3 kardeşinin en küçüğü olan Johnny Deep’in mutlu bir ailesi var.

 

2. Çocukken kasaba kasaba dolaşırlardı

Johnny Depp

Ailesinin Florida’ya yerleşme kararından önce tam tamına 20 farklı şehire taşınmışlardır.

 

3. Hayallerinden biri Rock yıldızı olmaktı

Johnny Depp

Hayallerini gerçekleştirme isteğinden ötürü 15 yaşında okulu bıraktı ve bundan 2 hafta sonra geri dönmek zorunda kaldı. İstediği gruplara kabul edilmedi ve sesini duyuramadı.

 

4. Nicolas Cage ona ilk filminde yardımcı olmuştur

Johnny Depp

Menajerlik yardımında bulunup ona ilk filminde epey yardımcı olan Nicolas Cage, gelecek zamanlarda maddi durumlarda sıkıntı çektiği zaman Johnny Depp bu sefer ona yardım eli uzatmıştır.

 

5. Guinness Rekorlar Kitabında yeri de bulunuyor

Johnny Depp

2011 yılında kazandığı 75 milyon dolar ile en pahalı aktör olarak Guinness Rekorlar Kitabına girme onurunu kazanmıştır.

 

6. İlk evliliğini 1983 yılında yapmıştır

Johnny Depp

İlk evlliğini Lori Anne Allison ile yapmıştır.

 

7. Yönetmen Tim Burton ile mükemmel bir arkadaşlıkları vardır

Johnny Depp

Birçok projede birlikte çalıştığı Tim Burton ile ilk tanışması Edward Scissorhands karakteri ile olmuştur ki bu Johnny Deep’in yıllardır hala en iyi performansı olarak görülür.

 

8. Leonardo DiCaprio ile çılgın bir iddaaya girmişlerdir

Johnny Depp

Beraber çalıştıkları ‘What’s Eating Gilbert Grape’ filminde Leonardo DiCaprio’nun çürümüş yumurta koklamasının imkansız olduğu hakkında iddaaya girmişlerdir ve iddaayı kaybedince Di’caprio’ya 500 dolar kaptırmıştır.

 

9. İlk kez 1998 yılında tutuklanmıştır

Johnny Depp

Bir arkadaşıyla buluşması olduğu zaman paparazziler tarafından gün boyunca takip edilen Johnny Deep limitini zorlayan gazeteci ile kavga edince karakola götürülmek zorunda kalınmıştır.

 

10. Karayip Korsanlarının 4.filminden 55 milyon dolar kazanmıştır

Johnny Depp

Başarılı bir seriden sonra filmin yapımcısı ona reddetmesi güç bir teklif yapmıştır.

 

11. Yakında emekli olmayı düşünüyor

Johnny

BBC’ye verdiği bir röportajda şunları söylemiştir; ”Şu saniye bırakacağım demiyorum ama bu yakın bir zaman içinde gerçekleşebilir…”

 

12. ”Yaşayan En Seksi Adam” ödülünü 2 kere kazanmıştır

Johnny Depp

8 YORUMLAR

  1. Sanırım Son 100 yıl sinema tarihinin altın çocuğu Johnny Depp, Onun oynadığı tüm filmler imdb si yüksek filimler. Bir çok oyuncunun idol olarak gördüğü bir oyuncu. Bu arada muhtemelen değil gerçekten bilinmeyen 12 madde

  2. Yabancı oyuncular arasında oyunculuğuna hayran olduğum isimler arasında geliyor Johnny Depp. Karayip Korsanları serisi haricinde izlemeye doyamayacağınız filmleri de var. Henüz izlemediyseniz Hayalet Süvari ve Maskeli Süvari filmlerini mutlaka izleyin.

  3. nicolas cage ile olan diyalogları beni şaşırttı. Hiç birbirleri ile uyuşmayan tip ve karakterdeler. Umarım aynı filmde oynadıklarını görme şansımız olur.

  4. Şu adama oscar vermeyenler utansın. Girmediği şekil, oynamadığı tipleme kalmadı. Leonardo aldı sıra bunda bakalım ne zaman alacak ya da alabilecek mi? Çok da salladığını sanmıyorum gerçi.

  5. Kazandığı parayı kuruşu kuruşuna hakeden bir aktör. Benzer bir çalışmayı jason statham için de yapar mısınız rica etsem?

  6. Johnny dep oldukça yakışıklı ve bütün erkekler tarafından kıskanılacak birisi. Oscar ödülünüde çoktan hakediyor ama hala alamadı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz