Kingsman: Gizli Servis 2’nin Çekimleri 2016’da Başlayacak

1
1557
Kingsman - Gizli Servis 2 Çekimleri

Filmin yapımcılığını üstlenen Fox, ilk filmden elde edilen hasılattan memnun kaldı ve ikinci film için çalışmalara başladığını bildirdi.

İlk filmin yönetmeni Matthew Vaughn ile yoluna devam etmeyi planlayan şirket oyuncu kadrosunda nasıl bir değişiklik olacağını bildirmese de başroldeki Taron Egerton ile yola devam etmeleri muhtemel ama burada ufak bir sorun var. Taron şu anlarda Robin Hood: Origins isimli filmin başrol oyuncusu konumunda ve çekimlerine başlamak için filmin setine gitmiş durumda. Kingsman’ın çekimleri Nisan’da başlaması kesinleştiği için iki filmi aynı anda çekmesi imkansız birşey. Fox’un filmi seriye dönüştürme çabaları umutsuz kalacak gibi gözüküyor. Çünkü oyuncunun ilk filmdeki performansından epey memnun kalmışlardı ve film genel olarak beklenilenin üstüne çıkmıştı.

Ayrıca Egerton geri dönerse ilk filmde ona Kingsman olmayı öğreten Colin Firth‘in de dönmesi büyük ihtimalle gerçekleşecek. Bir centilmen-casus modellemesini bize sunan Kingsman: Secret Service’i merakla bekliyoruz.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz