İnanılmaz Aile 2, Oyuncak Hikayesi 4, Arabalar 3 Filmlerinin Vizyon Tarihi Açıklandı

1
3230

New York Comic-Con fuarında Disney ve Pixar‘ın animasyonlarının devam filmlerinin çekileceği kararı çıktıktan sonra ben dahil insanların içinde bir kıvılcım oluştu desek doğru olur. 21 Haziran 2019 yılında vizyona girecek olan İnanılmaz Aile 2 filminin yönetmeni Brad Bird 15 yıl sonra bizleri yeniden hem eğlendirip hemde aksiyonun doruklarına ulaştırmayı başaracaktır eminim ki.

 

Oyuncak Hikayesi 4
Toy Story‘nin aslında 2017 yılının yaz aylarında vizyona girmesi planlanmıştı ama araya giren bazı pürüzler nedeniyle Pixar filmi 2018 yılına ertelemiş oldu. Serinin ilk filminin 1999’da vizyona girmesi ve aradan yıllar geçtikten sonra hala gişe rekorları kırması dördüncü film için de bir avantaj.

 

Arabalar 3 Filmi
Pixar’ın en iyi ve en çok hasılat getiren filmlerinden biri olan Cars (Arabalar)serisi üçüncü filmine kavuşuyor. Hali hazırda ellerinde filmin konusunun ve yönetmen tercih listelerinin olmaması seriden vazgeçme ihtimallerinin göstergesi. Vizyon tarihi 16 Haziran 2017 olan filmi diğer Pixar animasyonlarını sabırsızlıkla bekliyoruz.

1 Yorum

  1. Disney ve Pixar bu işi biliyor.
    Çocuk filmi olarak lanse edilse de ben bu filmleri izlerken zevk alıyorum. Animasyonlarıda çok kaliteli.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz