Pek Yakında Film Fragmanı

0
1630
Pek Yakında Film Fragmanı İzle

Cem Yılmaz’ın son filmi Pek Yakında film fragmanını, oyuncu bilgilerini ve senaryasonu yazımızda bulabilirsiniz. Cem Yılmaz, bir çok filminde birlikte oynadığı Ozan Güven, Özkan Uğur, Arog’dan Zafer Algöz ve bir çok deneyimli sanatçıyla çektiği Pek Yakında filmi vizyona girdi. Biz de henüz izleyip izlememe konusunda karar verememişler için fragmanla birlikte kısa bir açıklayıcı yazı yazdık. Fragman videosunu en altta bulabilirsiniz. 2 Ekim’de gösterime giren film yazımızın yayınladığı tarih 14 Ekim’e kadar yani 12 günde toplam 1.337.750 kişi tarafından izlenmiş.

Filmin Konusu

Cem Yılmaz’ın canlandırdığı Zafer karakteri eski bir figürandır. Eşi Arzu (Tülin Özen) kendisinden ayrılmak istediğini söyleyince Zafer, kanunsuz işlere tövbe edip hayatını düzene sokmak ve ailesini geri kazanmayı kafasına koyar. Eski bir fantastik Yeşilçam senaryosu olan Şahikalar – Kötülüğün sonu filmini hayata geçirmeye başlar.

Eski sinemacılardan oluşan arkadaşlarını çekeceği filmin kadrosuna katar. Hem film çekmenin zorluklarını hem de hayatında yaşadığı sorunları aşmaya çalışırken izliyoruz Zafer’i. Film çekmeye karar vermeden önce korsan filmcilikle uğraşan Zafer filminde hem eşini hem de ünlü dizi oyuncusu Boğaç Boray’ı (Ozan Güven) oynatıyor.

Cem Yılmaz’ın önceki filmleri gibi salt güldürme veya absürdlük üzerine bir film olmamasına rağmen bir çok sahnede bizi güldürmeyi başarıyor. Filmde hem komedi hem dram diye değerlendirilebilecek eğlenceli bir film.

Filmin gösterime girdiğin günden 13 Ekim 2014’e kadar toplamda 1.337.750 kişi izlemiş.

Oyuncu Kadrosu

Zafer Yıldız – Cem Yılmaz
Arzu Yıldız – Tülin Özen
Boğaç Boray – Ozan Güven
Ejder Abi – Özkan Uğur
Ahben Sonel – Zafer Algöz
Zeki – Çağlar Çorumlu
Hare Sürel
Cengiz Bozkurt
Zerrin Tekindor

Hangi Sinemada, Saat Kaçta

Film için açılan Facebook sayfasında çok güzel bir uygulama (app) yapılmış. Hangi şehirde, hangi sinemada hangi seanslarda gösterim olduğunu görebiliyoruz. Aşağıdaki bağlantıdan uygulamaya ulaşabilirsiniz.

https://www.facebook.com/PekYakindaFilm/app_766446636734977

Pek Yakında Film Fragmanını İzle

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz