Işıltılı Yüz Hatlarına Sahip Olma Tüyoları

1
5406
Işıltılı Yüz Hatlarına Sahip Olma Tüyoları

Sizi bilmem ama ben ışıltıyı saçta, makyajda, kıyafette, vücut losyonlarında çok severim. Bugün size yüz hatlarınız ile ilgili ufak bir tüyo vereceğim. Dergilerde ve moda kanallarında gördüğümüz mankenler, oyuncular sürekli yüzleri parıl parıl gezerler bilirsiniz. Hep parlak ve net yüz hatları ile görürüz o hayranı olduğumuz bayanları. Paparaziler ise onları makyajsız görüntüleyebilmek için epey uğraşırlar.

Youtube ve benzeri sosyal kanallarda sık sık görmeye başladık; makyaj hileleri ile kusurlar gizleniyor, yüzün beğenilmeyen bölgeleri kamufle ediliyor, çıkık bölgeler vurgulanıyor.

“>Işıltılı Yüz MakyajıVereceğim tüyo şu sıralar popüler olan Mac, Nars vb markaların çıkarmış olduğu birçok renk seçeneği mevcut olan allıklar. Elmacık kemiklerinizi, göz kapaklarınızı, alın bölgenizi aydınlatmak ışıl ışıl bir görüntü sağlamak için kullanılan jel allıklar. Yaklaşık 10 senedir kozmetik,estetik sektöründeyim ve ürünler arasında fiyat,kalite araştırması yaptığım için kesenize ve yüzünüze en uygun tavsiyeyi sunacağım.

O ünlü markalardan alıp sahip olacağınız etkiyi daha ucuza bulabilirsiniz. Evde makyaj malzemelerinizi bir gözden geçirin. İçlerinde beyaz, pembe, sarı, pudra renklerinde sedefli & parlak farlarınızdan var mı? Yoksa da en yakın parfümeriye (Gratis’e, Watsons’a) gidin ve hemen alın derim. Aynı parlaklıkta koyu tonlarda farınız varsa onu da bir kenara ayırın.

Açık renkteki göz farını allık fırçası yardımı ile göz altı ve elmacık kemiklerin arasındaki bölgeye şakaklara çıkacak kadar sürün, güldüğünüzde bile parlamayı göreceksiniz. Ardından tam elmacık kemiklerinize koyu tonlardaki parlak allığı ince bir şerit halinde çok hafif sürün. Bu yöntem hem elmacık kemiklerinizi vurgulamanıza yardımcı olacak hemde daha net bir ifadeye kavuşmuş olacaksınız. İşte çözüm bu kadar ucuz ve kolay.

Daha uygun bütçeyle pratik çözümlerde görüşmek dileğiyle.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz