Game of Thrones’un 6.Sezonundan Fotoğraflar ve Bilgiler

0
3555
Game of Thrones - 6. sezondan Resimler ve Spoiler

Bu hafta Game of Thrones’in çekimleri Kuzey İrlanda’nın ilçesi olan Ballintoy’un kıyıya yakın yerlerinde sürüyor. Theon Greyjoy’un tehlikeli bir korsan olan amcası Euron Greyjoy‘u canlandırması beklenen ismi geçen günlerde resmen açıklandı. Bu kişi Danimarka kökenli Pilou Asbæk olucak.

Game of Thrones - 6.sezondan Resim ve Spoiler

Ama önce Aeron Greyjoy‘dan bahsedelim. Bazı kaynaklara göre Aeron geçen haftalarda 6.sezon çekimlerine bizzat katılmış ama ne yazık ki onu hangi oyuncunun canlandıracağı hakkında bilgimiz yok. 2.sezonda Drowned Priest olarak karşımıza çıkan ve Theon’u kutsayan adamın Aeron olması hakkında teoriler de yok değil. Onun öncesinde Aeron’un yeni sezon çekimlerine katılması %100 doğru bir teori değil, ama %60 gibi olan bu teorinin kaynağı Watchers on the Wall sitesi.

Eye ın the Sky isimli Youtube kanalı şu an 6.sezon çekimlerinin devam ettiği Ballintoy’da gökyüzünden 1 dakikalık bir video çekmiş ve videonun 45.saniyesinde denizde duran adam uzun beyaz saçlı olan kişinin Euron olduğunu söylüyorlar. Videoyu da aşağıya iliştirdik, sizce o gizemli kişi kim ?

— Spoiler 1 —

İki kaynaktan alınan bilgilere göre Alfie Allen yani Theon Greyjoy 6.sezonda Demir doğumluların geçmişini anlatan bir sahne üzerinde çalıştıklarını ve o sahneden küçük bir video hazırladıklarını söyledi. Theon’un son durumunu biliyoruz Sansa ile Kışyarından atlamışlardı ve yaşama ihtimalleride azdı. Ama bu bilgilere göre Theon 6.sezonda evine dönüyor.

Aşağıdaki resimlerde karaya demir atan teknelerin içinde Greyjoy hanesinin sancağının olmasının bir ihtimali de varken gelecek sezon demir doğumluların rüzgarı sert esecek gibi gözüküyor.

Game of Thrones - 6. sezondan Resimler ve Spoiler

Game of Thrones - 6. sezondan Resimler ve Spoiler

 — Spoiler 2 —

Bu teorimiz resmi olarak onaylanmadı ama inanabirlik bakımından sağlam bir bilgi olduğuna inanıyoruz.

Bazı kaynaklara göre Jaime Nehirova’ya doğru gidiyor ve belirtilen diğer şey ise yanında geçen sezonda birlikte ona yoldaşlık ettiği Bronn’da bulunuyor. Hepsi bu kadar değil! Gelecek sezonun en önemli sürprizbozanına gelecek olursak Arya Westerosa giderken yolda bazı insanların onu tanıması yüzünden el konulup Nehirova’ya götürülüyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz