Assassin’s Creed Filminden Michael Fassbender’ın Kostümüne İlk Bakış

0
1286
Asassins Creed - Film Kostümü

Popüler video oyunu serisi ile aynı adı paylaşan ve sinema serisi uyarlaması olarak da planlanan Assassin’s Creed’in başrolü Michael Fassbender’in kostümüne ait ilk görüntüler paylaşıldı.

Ondan öncesinde oyunun müptelası olan insanların uzun zamandır beklediği bu uyarlama hem kendi önünü açıp seri filme dönüşecek hemde başka oyunlara da ‘bakın biz oyundan uyarlama film yaptık başlangıç bizden geldi sizden de devamını bekleriz’ modu olucak. Karakterimiz Callum Lynch. 15.yüzyılda İspanyada yaşayan maceraperest birisi. Callum sahip olduğu genetik anıları sayesinde yolculuk yaptığı geçmişde atalarının ona miras bıraktığı gizli bir suikastçi toplumunu keşfeder. Kazandığı bilgeliği ve becerileri sayesinde o da suikastçi olma yolunda ilerler ve kendi zamanına döndüğü an Tapınak Şövalyelerini sorgulamaya başlar.

Asassins Creed - Film Kostümü

Michael Fassbender’e filmde ayrıca Marion Cotillard (The Dark Knight), Michael Kenneth Williams (12 Years a Slave) ve Ariane Labed (Before Midnight) eşlik ediyor. Assassin’s Creed 21 Aralık 2016’da vizyona girecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz