Ağustos Ayında Vizyona Giren En Kötüsünden En İyisine 5 Film

0
1600
Ağustos Ayında En iyi ve En Kötü Filmler

Ağustos filmlerin vizyona girmesinde önemli bir takvimdi ve şimdi ağustosun bitmesi yazında bitmesinin habercisi olduğu için bu seneki film akışları muhtelemen azalıcak. Senenin bitmesine 3 ayda kalmışken Hollywood’un malzemesi muhtelemen biter ve aynı zamanda yılın en iyi filmlerine aday olacak projeler de bitmiş olur.

Saçma sapan oyun uyarlamaları, tekrar tekrar çekilen süper kahraman filmleri ve vasat olan korku filmleri arasında 2015 bize güzel filmler veremedi bu sene. Oscar ödüllerinin dağıtılacağı döneme yaklaşmakla birlikte bu filmlerden uzaklaşmak için bir fırsat oluştu.

Bunun öncesinde biz de bu filmleri en kötüsünden en iyisine sıraladık.

 

5. Fantastic Four

Ağustos 2015 En İyi ve En Kötü Filmler

Bütçe: 120m Dolar  Hasılat: 136m Dolar

Imdb Puanı: 4.0

Fox ve yönetmen Josh Trank’ın perde arkasında ne kadar çaba sarfettiği ve uğraştığı göz önüne alındığında böyle olması onlar için de sürpriz oldu ama herkes gerçekten şüphe ile bakıyordu. E haksız da çıkmadılar.

 

4. Hitman: Agent 47

Ağustos 2015 En İyi ve En Kötü Filmler

Bütçe: 35m Dolar – Hasılat: 26m Dolar

Imdb: 5.9

Nedense oyun dünyasındaki adından söz ettiren ikonik oyunlar sinemaya uyarlanınca popülerliğini yitiriyor ve bu Hitman için de geçerli. Büyük umutlarla gelip hüsrana uğramak gerçekten kötü birşey.

 

3. American Ultra

Ağustos 2015 En İyi ve En Kötü Filmler

Bütçe: 28m Dolar – Hasılat: 11m Dolar

Imdb: 6.5

Kolayca çabuk kaçırılan ve es geçilen film oluyor American Ultra. Yeterince ilgi kazanamayan film kesinlikle kötü bir film değil ama genelde garip garip senaryo hataları olsada zaman zaman sizi epey güldürmesi güzel bir ayrnıtı olmuş.

 

2. We Are Your Friends

Ağustos 2015 En İyi ve En Kötü Filmler

Bütçe: Açıklanmadı – Hasılat: 1.8m Dolar

Imdb: 5.6

Yaz mevsimine en yakışan filmdi kendileri. Filmde çalınan müzikler, müziklerin çılgın sözleri, deli gibi eğlenen insanlar yazın havasını çok iyi yansıtmıştı ama sonuçta kendiside biliyordu ki çizgiyi geçemeyecekti. Beklenmedik bir şekilde garip ve tuhaf bir filmdi.

 

1. The Man From U.N.C.L.E.

Ağustos 2015 En İyi ve En Kötü Filmler

Bütçe: 75m Dolar – Hasılat: 61m Dolar

Imdb: 6.2

Guy Ritchie’den beklediğiniz gibi stilist olarak gösterişli ve zarif bir filmdi. Bu klasik casus kovalamalarında eğlenmeyi eksik etmeyen kahramanlarımız film çekme sanatında oyunculuk ve bireysel olarak güldürme sahneleri bakımından zamanın 20 dakika olmasına rağmen bize unutulmaz şeyler izletmeleri de mükemmel bir incelikti doğrusu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz